Algemene voorwaarden

Food On Route

Samenwerkingsvoorwaarden.

Heldere afspraken voor een zorgeloze samenwerking.

Samen maken we van elk evenement een smaakvolle beleving.

Bij Food On Route geloven we dat catering veel meer is dan lekker eten serveren. Het gaat om mensen

samenbrengen, genieten van het moment en herinneringen creëren. Daarom bereiden wij elk

evenement met dezelfde zorg en aandacht alsof het ons eigen feest is.

Wij staan voor kwaliteit, gastvrijheid, flexibiliteit en een persoonlijke aanpak. Heldere afspraken vormen

de basis van een vlotte samenwerking. Met deze samenwerkingsvoorwaarden willen we duidelijkheid

scheppen, zodat u zorgeloos kunt genieten en wij ons volledig kunnen focussen op wat we het liefste

doen: uw gasten culinair verwennen.

 

1. Toepassing

Deze samenwerkingsvoorwaarden zijn van toepassing op alle offertes, reservaties, overeenkomsten en

diensten van Food On Route.

Door een offerte schriftelijk te bevestigen, verklaart de klant kennis te hebben genomen van deze

voorwaarden en ermee akkoord te gaan.

2. Offerte

Elke offerte wordt met de grootste zorg opgesteld op basis van de informatie die wij ontvangen over uw

evenement.

Onze offertes zijn vrijblijvend en blijven 30 dagen geldig, tenzij anders vermeld.

Wijzigingen aan het aantal gasten, de locatie, de formule, het menu of de timing kunnen steeds

besproken worden. Wanneer deze een invloed hebben op onze voorbereiding of planning, kan de

offerte aangepast worden.

3. Reservatie

Uw datum wordt definitief gereserveerd na:

- schriftelijke bevestiging van de offerte;

- ontvangst van het voorschot van 30%.

Na ontvangst van het voorschot ontvangt u een bevestiging van uw reservatie.

4. Voorschot en betaling

Het voorschot bedraagt 30% van het totale offertebedrag en wordt uiteraard verrekend met de

eindfactuur.

Na afloop van het evenement ontvangt u de factuur.

Deze dient betaald te worden binnen de vervaldatum vermeld op de factuur.

Eventuele extra consumpties of bijkomende prestaties die tijdens het evenement worden gevraagd en

uitgevoerd, worden afzonderlijk vermeld op de eindfactuur.

5. Definitief aantal gasten

Om alles perfect te kunnen voorbereiden, vragen wij het definitieve aantal gasten uiterlijk 7

kalenderdagen vóór het evenement door te geven.

Dit aantal vormt de basis voor onze inkopen, personeelsplanning en voorbereiding en wordt gebruikt

voor de facturatie.

Wanneer er onverwacht extra gasten aanwezig zijn, doen wij uiteraard ons uiterste best om ook hen te

bedienen, voor zover onze voorraad dit toelaat.

6. Menu en producten

Wij werken uitsluitend met kwaliteitsvolle en verse producten.

In uitzonderlijke omstandigheden, zoals leveringsproblemen of seizoensgebonden beschikbaarheid,

kan een ingrediënt of product vervangen worden door een gelijkwaardig alternatief.

Uiteraard gebeurt dit steeds met respect voor de kwaliteit waarvoor Food On Route bekendstaat.

7. Annulering of wijziging

Wij begrijpen dat plannen soms kunnen veranderen.

Wanneer een evenement geannuleerd of verplaatst moet worden, vragen wij u ons hiervan zo snel

mogelijk schriftelijk op de hoogte te brengen.

Omdat wij reeds aankopen doen, medewerkers inplannen en de datum exclusief voor u reserveren,

kunnen gemaakte kosten afhankelijk van het tijdstip van annulering worden aangerekend.

Wanneer mogelijk zoeken wij graag samen naar een nieuwe datum.

8. Onze dienstverlening

Wij komen tijdig ter plaatse zodat alle voorbereidingen rustig kunnen gebeuren.

De bediening start op het vooraf afgesproken tijdstip.

De standaard service duurt ongeveer twee uur, tenzij vooraf anders overeengekomen.

Indien u de bediening wenst te verlengen, bekijken wij graag samen de mogelijkheden.

9. Praktische afspraken

Om uw evenement vlot te laten verlopen, vragen wij de klant om te zorgen voor:

- een goed bereikbare locatie;

- voldoende ruimte voor de foodtruck;

- een stabiele ondergrond;

- vrije toegang op het afgesproken tijdstip;

- eventuele noodzakelijke vergunningen;

- de afgesproken stroomvoorziening indien van toepassing.

Indien de locatie moeilijk bereikbaar is of er bijzondere omstandigheden zijn, vernemen wij dit graag

vooraf zodat wij samen een passende oplossing kunnen voorzien.

10. Weersomstandigheden en overmacht

Bij buitenactiviteiten primeert steeds de veiligheid van onze gasten, medewerkers en materialen.

Bij uitzonderlijke weersomstandigheden of andere situaties waarop niemand invloed heeft, zoeken wij

steeds samen naar de meest geschikte oplossing.

Onder overmacht verstaan wij onder meer extreme weersomstandigheden, technische defecten,

uitzonderlijke verkeershinder of overheidsmaatregelen.

11. Allergieën en dieetwensen

Wij houden graag rekening met allergieën, intoleranties en specifieke dieetwensen.

Gelieve deze uiterlijk zeven dagen vóór het evenement door te geven.

Hoewel wij uiterst zorgvuldig werken, kunnen wij kruisbesmetting nooit volledig uitsluiten.

12. Voedselveiligheid

Food On Route werkt volgens de geldende normen inzake voedselveiligheid en hygiëne.

Wij engageren ons om onze gerechten met de grootste zorg te bereiden en te serveren.

13. Veiligheid en aansprakelijkheid

Wij behandelen elk evenement met de grootste zorg.

Food On Route beschikt over de nodige verzekeringen voor haar activiteiten.

Wij kunnen niet aansprakelijk worden gesteld voor schade die ontstaat door omstandigheden buiten

onze controle of door foutieve informatie die door de klant werd verstrekt.

Schade aan onze foodtruck, materialen of installaties veroorzaakt door de klant of diens gasten kan

worden doorgerekend.

14. Foto's

Tijdens evenementen kunnen sfeerbeelden gemaakt worden.

Deze foto's kunnen gebruikt worden op onze website of sociale media om onze activiteiten te tonen.

Indien u dit liever niet wenst, volstaat een eenvoudige melding vooraf.

15. Persoonsgegevens

Persoonsgegevens worden uitsluitend gebruikt voor de uitvoering van onze overeenkomst en worden

verwerkt overeenkomstig de geldende privacywetgeving.

16. Samenwerking

Elk evenement is uniek.

Daarom geloven wij in open communicatie, wederzijds vertrouwen en een persoonlijke aanpak.

Heeft u vragen, bijzondere wensen of een specifiek idee? Laat het ons gerust weten.

Wij denken graag met u mee om van uw evenement een onvergetelijke ervaring te maken.

 

 

Tot slot

Hartelijk dank voor het vertrouwen in Food On Route.

Wij kijken ernaar uit om samen met u een evenement te verzorgen waar lekker eten, gezelligheid en

gastvrijheid centraal staan.

Met passie, kwaliteit en een glimlach zorgen wij ervoor dat u en uw gasten volop kunnen genieten.

Want uiteindelijk draait het niet alleen om een heerlijke burger of knapperige frietjes... maar om

de mooie momenten die we samen creëren.

Toepasselijk recht

Op alle overeenkomsten met Food On Route is het Belgisch recht van toepassing.

Eventuele geschillen worden behandeld door de bevoegde rechtbank overeenkomstig de geldende

wettelijke bepalingen.

©2022 Alle rechten voorbehouden